جوانسازی

جوانسازی و زیبایی متشکل از  مجموعه روش های موثری می باشد که حفظ زیبایی و جوانی و رفع مشکلات پوستی شما، هدف اصلی آنها به حساب می آید. پوست به عنوان یکی از اندام شگفت انگیز بدن انسان، گاهی اوقات با مشکلات زیادی روبرو می شود. برای جوانسازی راه های زیادی وجود دارد. روش هایی که بارها مورد امتحان قرار گرفته اند و موثر بودن آنها به اثبات رسیده است.

جوانسازی و زیبایی

جوانسازی و زیبایی چیست و با چه روش هایی انجام می گیرد؟

مناسب ترین روش را چگونه باید انتخاب کرد؟

اگر جزء آن دسته افرادی هستید که فکر می کنند تلاش برای زیبایی و زیبا ماندن در طول زمان، کار بیهوده و خسته کننده ای است، باید بگوییم که اشتباه می کنید. همه ما نیاز داریم تا در تمام دوره های زندگی خود زیبا و جوان به نظر برسیم. این یک حقیقت غیر قابل انکار است. گاهی اوقات برای ادامه زندگی، ارتباط با دیگران و یا حتی کنار آمدن با خود به دنبال راهی برای تقویت اعتماد به نفس می گردیم. چه بخواهیم و چه نخواهیم، ظاهر یکی از مهمترین عواملی که تاثیر مستقیمی بر روی اعتماد به نفس ما دارد.

تمایل زیاد به جوان ماندن و زیبا به نظر رسیدن یک دلیل محکم و قانع کننده برای افرادی است که به دنبال بهترین درمان های جوانسازی و زیبایی پوست می گردند. درمان ها و روش هایی که به وجود آمده اند تا اعتماد به نفس از دست رفته شما را بازگردانند و کیفیت زندگی شما را بیش از پیش بهتر کنند. تا همین جا هم می توانید بفهمید که جوانسازی تا چه حد می تواند در زندگی شما تاثیرگذار باشد. ما با ارائه جدیدترین و حرفه ای ترین دستگاه های لیزر زیبایی در ایران سعی داریم تا آرزوی زیبایی و جوان ماندن شما را برآورده کرده و غیر ممکن ها را برای شما ممکن کنیم.

جوانسازی پوست

جوانسازی و زیبایی به چه معناست؟

احساس جذابیت و خوب به نظر رسیدن یکی از نیازهای ضروری ما است. پس تلاش کردن برای حفظ زیبایی و تقویت و بهبود آن به دور از ذهن نیست. به دلیل وجود این نیاز است که به خود جرات می دهیم تا روش ها و تکنیک های درمانی مختلفی را امتحان کنیم. اگر این روش ها موثر واقع شوند، آن موقع است که درمی یابید، گرفتن تصمیم های جسورانه برای جوانسازی و زیبا ماندن ارزش همه چیز را داشته است.

جوانسازی و زیبایی متشکل از  مجموعه روش های موثری می باشد که حفظ زیبایی و جوانی و رفع مشکلات پوستی شما، هدف اصلی آنها به حساب می آید. پوست به عنوان یکی از اندام شگفت انگیز بدن انسان، گاهی اوقات با مشکلات زیادی روبرو می شود. اختلالات و عارضه های پوستی، نور شدید خورشید، افزایش سن و یا حتی وراثت از جمله عواملی هستند که می توانند مشکلات پوستی بسیاری را برای شما ایجاد نمایند. درمان های جوانسازی متعددی وجود دارند که انتخاب کردن از میان آنها سخت و دشوار است. ما اینجا هستیم تا راه را برای شما هموارتر کنیم.

زمان مناسب برای جوانسازی و زیبایی

چه زمانی به درمان های جوانسازی احتیاج پیدا می کنیم؟ این سوال مهمی است و ممکن است بارها ذهن شما را به خود مشغول کرده باشد. علائمی وجود دارند که در صورت بروز هر کدام از آنها می توانید متوجه شوید که آیا زمان جوانسازی فرا رسیده است یا نه. علائمی که نشان می دهند شما به درمان های جوانسازی نیاز دارید، عبارتند از:

 • ایجاد خطوط ریز و چین و چروک
 • شلی و افتادگی پوست
 • رنگ و بافت ناهموار پوست
 • آکنه
 • لکه های تیره
 • جای زخم
 • کدری پوست

پیشرفت علم و تکنولوژی برای درمان تمامی موارد فوق دستگاه های مخصوص لیزر پوست و زیبایی و جوانسازی را ارئه کرده است. 

شرکت آریا لیزر پاسارگاد به همراه تیم حرفه ای جهت آموزش و اپراتوری، مجموعه‌ی کاملی از دستگاه های لیزر زیبایی را به تمام نقاط ایران ارائه می دهد.

مزایای درمان های جوانسازی و زیبایی پوست

عوامل بسیاری از جمله استرس، تغذیه و سبک زندگی ناسالم، عدم مراقبت از پوست، در معرض نور خورشید قرار گرفتن به صورت مداوم و … موجب آسیب های زودرس پوست می شوند. پوست به مرور زمان درخشندگی و حالت اولیه خود را از دست می دهد و در اینجاست که درمان های جوانسازی برای کمک از راه می رسند. درمان های جوانسازی و زیبایی با لیزر مزیت هایی دارند که به شرح زیر می باشد:

 • باعث تولید کلاژن و الاستین بیشتر می شوند.
 • لکه ها، رنگدانه ها و تیرگی ها و آکنه را از بین می برند.
 • گردش خون را افزایش می دهند.
 • پوست را پاکسازی و بازسازی می کنند.
 • ظاهر پوست را بهبود می بخشند.
 • در نهایت موجب بهبود زندگی اجتماعی می شوند.

 

درمان های مختلف جوانسازی

برای جوانسازی و زیبایی راه های زیادی وجود دارد. روش هایی که بارها مورد امتحان قرار گرفته اند و موثر بودن آنها به اثبات رسیده است. از جمله درمان های جوانسازی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اندولیفت  : اندولیفت یا لیفت صورت با لیزر یک روش کم تهاجمی است که در آن از ابزار پیشرفته و لیزر برای رفع افتادگی و شلی پوست استفاده می شود. این روش تولید کلاژن را تحریک کرده و بافت های چربی اضافی را نیز از بین می برد. جهت خرید دستگاه اندولیفت با ما تماس بگیرید.

لیزر سی او تو فرکشنال : این توانایی را دارد که به راحتی مشکلات پوستی از قبیل جای زخم و آکنه(جوش)، چین و چروک های عمیق پوست، شل شدگی و افتادگی پوست را درمان کند. جهت خرید یا اجاره دستگاه لیزر co2 فرکشنال با ما تماس بگیرید.

اینتراسل: اینتراسل یا آر اف میکرونیدلینگ منجر به افزایش کلاژن می شود و پوست را صاف و درخشنده می کند. این روش به نوعی انجام میکرونیدلینگ با استفاده از فرکانس های رادیویی می باشد. جهت خرید یا اجاره دستگاه اینتراسل با ما تماس بگیرید.

پیلینگ کربن : پیلینگ کربن یا لایه برداری با کربن با استفاده از لیزر کیوسوئیچ یکی دیگر از روش های جوانسازی و زیبایی پوست است که دارای مزیت های زیادی مانند پاکسازی صورت، لایه برداری سلول های مرده پوست، جوانسازی پوست و از بین بردن آکنه و چربی اضافی می باشد. جهت خرید یا اجاره دستگاه q-switched با ما تماس بگیرید.

نکات مهم

اگر قصد دارید جوانسازی و زیبایی پوست را امتحان کنید، باید نکاتی را مورد توجه خود قرار دهید. برخی از این نکات به شرح زیر است:

 • اهداف خود را تعیین کنید.
 • تحقیق کامل انجام دهید.
 • بهترین و مناسب ترین روش درمانی را انتخاب کنید.
 • در انتخاب کلینیک تخصصی زیبایی دقت کنید.
 • مشاوره های متخصص را جدی بگیرید.

محصولات مرتبط