اجاره دستگاه لیزر زیبایی و پزشکی

بدون دردسر و بدون پرداخت هزینه‌های سنگین، بیزینس خود را توسعه دهید. اگر پزشک زیبایی هستید و یا مدیر یک کلینیک تخصصی زیبایی و یا مراکز درمانی و ورزشی می‌توانید با تکیه بر تجربه و دانش شرکت آریا لیزر پاسارگاد در اجاره انواع دستگاه‌های لیزر زیبایی و درمانی و همچنین تیم متخصص ما، کسب و کار خود را توسعه دهید و انواع خدمات درمانی را به مشتریان خود ارائه دهید.

ارائه خدمات اجاره دستگاه لیزر (رنت دستگاه لیزر) به تمامی شهرهای ایران به همراه اپراتورهای حرفه ای 

آریا لیزر پاسارگاد راهنمای برتر برای خرید دستگاه لیزر نو یا دست دوم است. و همچنین گزینه های اجاره دستگاه لیزر با بهترین قیمت (رنت دستگاه لیزر) در ایران است.

ما طیف گسترده ای از لیزرها و سیستم های IPL را در دسترس داریم و می توانیم تقریباً هر نوع سیستم لیزری را در بازار امروز تهیه کنیم. از لیزر موی زائد مانند الکس سرد کوترا، دایود Olive، لیزر smoothcool گرفته تا لیزرهای درمانی جوانسازی مانند اندولیفت، هایفو، co2 فرکشنال و همینطور بهترین برند دستگاه‌های مربوط به جراحی پیکرتراشی مانند لیپولیز و لیپوست و … را برای تمامی پزشکان عزیز و مراکز درمانی و بیمارستانی ارائه دهیم.

از آنجایی که شرکت آریا لیزر یک مرجع مستقل هستیم لذا جنبه های خوب و بد اکثر لیزرهای موجود در بازار امروز را می دانیم، بنابراین می توانیم بهترین توصیه ها را ارائه دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که محصولی را به دست خواهید آورد که مناسب با نیاز شما ارائه می شود.

به غیر از لیزرهایی که مستقیماً از فروشنده خریداری می شوند، تمام لیزرها دارای گارانتی و پشتیبان فنی هستند. ما همچنین از طریق مراکز و سازمان‌های آموزشی مورد تایید خود، سمینارهای متفاوتی را جهت ارائه خدمات بهتر به شما عزیزان تدارک می‌بینیم.

ما علاوه بر لیزرهای جدید و کارکرده، مشاوره و فروش جدیدترین سیستم‌های درمانی و زیبایی را نیز ارائه می‌کنیم و طیف وسیعی از لیزرهای زیبایی را از طریق ما پیدا خواهید کرد.

انواع سیستم هایی که برای اجاره در دسترس هستند عبارتند از:

  • دستگاه‌های لیزر زیبایی جدید
  • تعویض قطعات دستگاه‌های لیزر زیبایی
  • دستگاه‌های لیزر زیبایی استفاده شده

در دسترس بودن موجودی لیزر ما به طور منظم تغییر می کند، بنابراین لطفاً برای اطلاعات بیشتر در مورد اجاره دستگاه لیزر مورد نیاز خود و یا خرید دستگاه لیزر با ما تماس بگیرید.

اجاره دستگاه لیزر

در آریا لیزر پاسارگاد، به عنوان بخشی از تعهد ما برای کمک به مشتریان خود در بهترین حالت ممکن، سعی می کنیم طیف وسیعی از دستگاه‌های لیزر را ارائه دهیم که از طریق آنها بتوانید تجهیزات مدرن و بروزی را به تجارت خود اضافه کنید.

مزایای همکاری با آریا لیزر پاسارگاد : 

alp

دستگاه های لیزر فوق العاده حرفه ای

تجهیزات با کیفیت بالا و با ضمانت کامل با سطح بالایی از خدمات و پشتیبانی.

alp

بدون نیاز به سرمایه گذاری

بودجه خود را برای ارتقاء کلینیک خود استفاده کنید. و با هزینه بیار کمتر از رنج گسترده دستگاه‌های لیزر بهره مند شوید.

alp

انعطاف پذیری

به سرعت با شرایط در حال تغییر سازگار شوید و از دستگاه‌های مدرن و بروز استفاده کنید. در صورت نیاز، درخواست خود را افزایش و کاهش دهید. دوره های اجاره بصورت انعطاف پذیر در دسترس است.

نحوه عملکرد اجاره دستگاه لیزر

رایج ترین چالشی که صاحبان کلینیک با آن مواجه هستند کمبود بودجه برای خرید دستگاه های حرفه‌ای است. طرح اجاره آریا لیزر با اجازه دادن به مالکان برای اجاره دستگاه ها با هزینه مناسب بصورت روزانه و یا هفتگی به رشد کسب و کار کمک خواهد کرد.

یکی از مشاوران متخصص آریا لیزر با شما همکاری خواهد کرد تا کسب و کار و برنامه های شما را بررسی کند. ما با هم می توانیم به شما در تصمیم گیری در مورد نوع دستگاه لیزر، قیمت اجاره و برنامه های خدماتی که برای شما مناسب است کمک کنیم. 

سرویس 7 روزه : خدمات ما در قراردادهای اجاره گنجانده شده است، به این معنی که هیچ اختلالی در زمان ارائه خدمات وجود نخواهد داشت.

نصب و راه اندازی : تیم کارشناسان ما دستگاه شما را در محل شما تحویل و راه اندازی خواهند کرد.

تیم اپراتور : ما اپراتورهای حرفه ای و آموزش دیده ای را جهت سهولت کار با دتگاه به محل شما اعزام می‌کنیم.

چرا خرید دستگاه لیزر و یا اجاره دستگاه لیزر از آریا لیزر پاسارگاد؟

ما به دنبال ایجاد ارتباط بلندمدت با مشتریان خود، با ارائه بهترین دستگاه های لیزر، هستیم. شرایط اجاره و یا خرید دستگاه‌های لیزر زیبایی ما به شما این امکان را می دهد که دستگاه و قیمت را با نیازهای کسب و کار خود مطابقت دهید.

اجاره یا خرید کدام دستگاه لیزر؟

انتخاب لیزر مناسب برای شما و کلینیک شما مهم است، شما باید درمان هایی را که می خواهید ارائه دهید و سرعت انجام درمان ها را در نظر بگیرید و در عین حال هزینه های اجاره را نیز بررسی کنید. ما دستگاه‌های حرفه ای و بروز و کاملاً ضمانت‌شده را عرضه می‌کنیم که از بهترین تولیدکنندگان هستند و به شما امکان می‌دهند بهترین درمان‌ها را به بیماران خود ارائه دهید.