بهترین ها بهترین را انتخاب می کنند...

شرکت آریا لیزر پاسارگاد با هدف ارائه خدمات فروش و اجاره دستگاه های پزشکی در زمینه پوست، مو، زیبائی، لاغری و جراحی (تناسب اندام) و زنان به پزشکان فعالیت خود را از سال 1388 آغاز نمود. شرکت آریا لیزر همواره سعی داشته با بهره گیری از برندهای معتبر در زمینه دستگاه های لیزر و پزشکی همچون MBC آمریکا، LSO فرانسه، MOLLER آلمان، Jeisys و AMT کره جنوبی، Eufoton ایتالیا ارائه دهنده با کیفیت ترین خدمات به پزشکان و اقشار مختلف جامعه باشد و در مسیر سلامت و حفظ بهداشت جامعه گام بردارد.

شرکت آریا لیزر پاسارگاد​

شرکت آریا لیزر پاسارگاد همواره جلب رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرارداده است و در جهت نیل به اهداف متعالی با استقرار سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر نیازمندیهای مشتریان عزیز در سال 1395 موفق به اخذ گواهینامه  ISO 9001:2015 مدیریت کیفیت و رضایتمندی مشتری  ISO 10002:2004 از URS  انگلستان شد.

شرکت آریا لیزر جزء معدود شرکت هایی است که موفق به دریافت مجوز اجاره دستگاههای لیزر از معاونت درمان استان اصفهان و زیر نظر معاونت محترم درمان استان اصفهان قرار دارد. دستگاههای مورد استفاده از لحاظ علمی و عملی در تمام دنیا جزو بهترین و با کیفیت‌ترین و محبوب‌ترین دستگاههای لیزر چه از طرف پزشکان و چه از طرف مراجعه‌کنندگان می‌باشد.

برترین برندهای پزشکی​

شرکت آریا لیزر پاسارگاد از دستگاههایی با استاندارد بالای جهانی و از بروزترین متدها و برندهای پزشکی استفاده میکند که در سرتاسر دنیا دارای پتنت یا ثبت اختراع جهانی میباشد و همواره از کار با افراد فاقد صلاحیت و غیر پزشک خودداری نموده و فقط با متخصصان پوست، جراحان پلاستیک، جراحان عمومی و پزشکان عمومی در زمینه تخصصی آن ها همکاری مینماید به همین علت این شرکت جزء معدود شرکت های تائید شده  و مجوزدار از معاونت محترم درمان استان اصفهان در زمینه اجاره دستگاههای لیزر می‌باشد.

پیشرو در ارائه خدمات

پیشرو در ارائه فناوری های نوین در گستره تجهیزات پزشکی و زیبایی در کشور

نمایندگی از شرکت های برتر دنیا​

دارای نمایندگی بسیاری از کمپانی های مطرح دنیا در زمینه انواع دستگاه های لیزر

مشاوره و پشتیبانی قوی

تیم متخصص آریا لیزر پاسارگاد بهترین مشاور و پشتیبان شما از زمان ثبت سفارش

بیش از 10 سال سابقه درخشان

بیش از 10 سال سابقه همکاری با بهترین مراکز و متخصصان کشور در حوزه سلامت و زیبایی