شما می توانید جدیدترین ویدئوها و متدهای درمانی را در آرشیو ویدئویی آریا لیزر پاسارگاد، تماشا کند.

میکرونیدلینگ فراکشنال RF اینتراسل یک عمل زیبایی است. از سوزن های ریز و امواج رادیویی برای جوانسازی پوست صورت استفاده می کند. دستگاه مورد استفاده برای این درمان لیزر اینتراسل می‌باشد. درمان درواقع نوعی آسیب پوستی کنترل شده است. این آسیب رشد پوست جدید سالم را تحریک می کند، که می تواند برای مشکلات پوستی رایج مانند جای جوش و چین و چروک مفید باشد.
لیزر واریس با کوترا و یا روش رادیو فرکانسی در دهه اخیر راهی جدید برای رهایی از درد پا و درمان واریس است. گرمای لیزر رگ مبتلا را از بین برده و آن را تبدیل به یک بافت اسکار می‌کند. این بافت اسکار رگ را می‌بندد و رگ بسته‌شده از مسیر خونرسانی خارج شده و می‌میرد.
ENDOLIFT اندولیفت یک روش لیزری سرپایی با حداقل تهاجم است که در پزشکی زیبایی درون بافتی (بین بافتی) استفاده می شود.
درمان لیزری با آخرین تکنولوژی Eufoton® LASEmaR® 1500 (دارای مجوز و تأیید FDA آمریکا برای لیپوساکشن با لیزر) انجام می شود.
دستگاه اینتراسل INTRAcel ساخت کمپانی مطرح Jeisys کره جنوبی میباشد. این دستگاه برای اولین بار در جهان از تلفیق 3 تکنولوژی میکرونیدلینگ ، رادیوفرکانس و فرکشنال امیدوار کننده ترین فن آوری جهت زیبایی و جوانسازی پوست را ارائه نمود.

دستگاه لیپوست ساخت کمپانی معروف MOLLER آلمان بروزترین و مطرح ترین دستگاه پیکرتراشی در جهان میباشد. لیپوست با بهره گیری از آخرین تکنولوژی کشور آلمان و با استفاده از آخرین متد روز دنیا اقدام به برداشتن چربی های موضعی در هر قسمت از بدن که مایل به نبودن آن هستید میپردازد.

جدیدترین تکنولوژی پیکرتراشی جهان
پیکر تراشی با دستگاه لیپوست /انجام در مراکز جراحی مجهز و پیشرفته توسط فوق تخصص با کمترین دوره نقاهت و بدون نیاز به بستری شدن و بیهوشی.
 
لیپوست مدرن ترین روش تخلیه چربی های موضعی در دنیاست . این سیستم توسط کمپانی Moller آلمان طراحی و ساخته شده است و در حال حاضر آخرین تکنیک پیکرتراشی (LipoSculpture) در سال 2016 میلادی به حساب می آید .