اخبار, مقالات

مارکت دستگاه های لیزر زیبایی 2019 – 2025

مارکت دستگاه های لیزر زیبایی

نگاهی به آینده 2019 – 2025 مارکت دستگاه های لیزر زیبایی

پیش‌بینی می‌شود که مارکت دستگاه های لیزر زیبایی رشد قابل توجهی داشته باشد و پیش‌بینی‌ها برای دوره 2019 تا 2025 حاکی از حرکت صعودی بیش از 514 میلیون دلار خواهد بود. در حالی که اکثریت قریب به اتفاق مشتریان در گذشته زنان بودند، لیزرهای زیبایی در بین مردان نیز محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

این فناوری از تکنیک فتوترمولیز انتخابی برای هدف قرار دادن و از بین بردن سلول های ناخواسته استفاده می کند. دستگاه‌های پزشکی طول موج‌های خاصی از پرتوهای کوتاه متمرکز و پالسی از انرژی نور را برای رسیدن به یک اثر حرارتی ساطع می‌کنند. مزایای بسیاری وجود دارد که این فناوری در حوزه درمان های زیبایی برای پوست و همچنین حذف مو و تاتو به ارمغان می آورد. شرکت هایی مانند آریا لیزر، لیزرهای جدید و استفاده شده زیبایی را به متخصصان پوست و کلینیک ها در سراسر کشور ارائه می دهند.

تحقیق برتر در خصوص مارکت دستگاه های لیزر زیبایی

برندهای برتر صنعت لیزرهای زیبایی

رشد صنعت لیزرهای زیبایی و درمانی با ورود تولیدکنندگان بیشتری مواجه شده است. برندهای برتر در این صنعت عبارتند از :

شرکت مطرح Jeisys کره، شرکت Eufoton® تولید کننده لیزر اندولیفت، کمپانی معروف MOLLER آلمان، کمپانی مطرح Cutera آمریکا، کمپانی STRATEK کره جنوبی، DILAS  آلمان، کمپانی مطرح WON TECHNOLOGY کره جنوبی و … .

علیرغم اینکه صنعت رشد قابل توجهی را نشان می دهد، هنوز در مقیاس جهانی به دلیل هزینه های بالا و الزامات نظارتی سخت مربوط به درمان های لیزری زیبایی محدود است. این فناوری برای ارائه انواع درمان های زیبایی در کلینیک ها، بیمارستان ها، کلینیک های زیبایی، سالن ها و اسپاهای پزشکی استفاده می شود. برخی از درمان‌های لیزری زیبایی موجود که در طول سال‌ها با پیشرفت‌های این فناوری بهبود یافته‌اند عبارتند از: جوان‌سازی پوست، درمان‌های آکنه، از بین بردن جای زخم، ضایعات رنگدانه‌دار، رگ‌های واریسی، حذف خالکوبی و لیزر موی زائد و … .

همانطور که افراد بیشتری در سراسر جهان به درک بهتری از فناوری می‌رسند، انتظار می‌رود بازار رونق بزرگی را تجربه کند. در حال حاضر، بزرگترین بازار برای درمان های لیزر زیبایی، آمریکای شمالی است. این را می توان به سطح بالای آگاهی در میان مردم و در دسترس بودن آخرین فناوری های لیزر آرایشی و بهداشتی نسبت داد. پس از آمریکای شمالی، دومین بازار بزرگ برای درمان های لیزر زیبایی اروپا است که رشد آن با افزایش تقاضا برای پرکننده های پوستی و همچنین افزایش آگاهی، از جمله دلایل دیگر، تقویت شده است.

با آریا لیزر پاسارگاد تماس بگیرید.

ما در آریا لیزر تمام برندها و مدل های محبوب دستگاه های لیزر زیبایی جدید و دست دوم را برای فروش به فعالان صنعت در سراسر کشور ارائه می دهیم. ما هر معامله را برای برآورده کردن نیازهای مشتری سفارشی می کنیم و همچنین معاملات بی نظیری را در مورد اجاره انواع دستگاه لیزر و خدمات تعمیر و نگهداری ارائه می دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *