لیزر موی زائد, مقالات

بهترین لیزر موهای زائد 2023

بهترین تجهیزات لیزر موهای زائد 2022

یافتن بهترین تجهیزات حرفه ای لیزر موهای زائد می تواند چالش برانگیز باشد زیرا دستگاه های مختلف زیادی وجود دارد. مرتب سازی از طریق تمام تولید کنندگان و مدل های مختلف فهرست طولانی از تجهیزات را به همراه دارد. این مقاله انواع مختلف فناوری را به ترتیب معرفی می کند و هر آنچه را که باید در مورد تجهیزات لیزر موهای زائد حرفه ای بدانید را آموزش می دهد. در نهایت شما خواهید آموخت که بهترین دستگاه لیزر موهای زائد حرفه ای برای کسب و کار شما چیست. به این ترتیب شما خریدار حرفه ای تری خواهید بود و می توانید بهترین تصمیم را برای کسب و کار خود بگیرید.

3 طول موج لیزر استاندارد طلایی برای حذف موهای زائد استفاده می شود:

هنگام مرتب سازی لیزرهای مختلف، مهم است که تشخیص دهید که این 3 طول موج لیزر تنها انواع لیزرهایی هستند که برای رفع موهای زائد استفاده می شوند. از آنجایی که انواع مختلفی از لیزر موجود است، فناوری خاصی که برای تجهیزات لیزر موهای زائد حرفه ای استفاده می شود، لیزر پالس بلند است. این به این معنی است که مدت زمانی که لیزر روی پوست “استراحت می کند” طولانی تر است، اما نسبت به 1 ثانیه همچنان بسیار سریع است. لیزر در کسری از ثانیه بر روی پوست قرار می گیرد اما همچنان طولانی تر از لیزر کیوسوئیچ است. لیزر کیوسوئیچ برای حذف خالکوبی استفاده می شود و در زمان استراحت کوتاه تری نسبت به لیزر پالس طولانی که برای رفع موهای زائد استفاده می شود عمل می کند.

خرید دستگاه لیزر

فناوری دایود در مقابل فیبر دلیوری با اسپات سایز قابل تغییر

(Fiber Delivery With Interchangeable Spot Size)

تمام تجهیزات حرفه ای لیزر موهای زائد از یک هندپیس استفاده می کنند که لیزر را بر روی پوست ساطع می کند. دانستن تفاوت بین تکنولوژی هندپیس ها مهم است. لیزرهای دایود از نوک هندپیس برای تماس با پوست، به همراه ژل اولتراسوند شفاف به عنوان یک رسانه استفاده می کنند. ژل اولتراسوند شفاف به هندپیس کمک می کند تا روی پوست سر بخورد و پوست را خنک نگه دارد زیرا هندپیس دایود دارای فناوری خنک کننده برای کاهش درد و راحتی بیمار است.

لیزرهای دایود بهترین گزینه برای انجام سریع لیزر درمانی و کاهش زمان کلی پروسه درمان هستند. اپراتور می تواند دو روش درمانی مختلف با لیزرهای دیود را انتخاب کند، اول one pass higher energy و دوم lower energy ، در هر دو حالت لیزر دایود برای انواع پوست ایمن و موثر است. لیزر دایود یک دستگاه لیزر حرفه ای با قیمت مناسب برای رفع موهای زائد است که می تواند در تمام طول روز بدون وقفه استفاده شود.

گاهی اوقات تجهیزات لیزر موهای زائد حرفه ای که از فناوری دایود استفاده می کنند دارای طول موج های متعدد مانند الکساندریت 755 نانومتر و Nd:Yag 1064 نانومتر در یک دستگاه هستند اما رایج ترین آنها 810 نانومتر است. لیزر با طول موج 810 نانومتر به طور کامل مورد مطالعه قرار گرفته است و نشان داده است که بر روی انواع پوست بسیار ایمن و موثر است و به همین دلیل ترجیح داده شده است. تجهیزات لیزر موهای زائد حرفه ای که با فیبر دلیوری طراحی شده اند، گران ترین تجهیزات برای نگهداری و بهره برداری در نظر گرفته می شوند زیرا هزینه ساخت بالاتری دارند.

لیزر دایود یک گزینه برتر برای لیزر موهای زائد حرفه ای در مقایسه با لیزر فیبر دلیوری است. هنگام استفاده از یک سیستم لیزر دایود، زمان کار خود را کاهش می‌دهید و از این رو درمان‌های لیزر موهای زائد سریع‌تر انجام خواهد شد و همچنین در هزینه‌های نگهداری در مقایسه با سیستم فیبر دلیوری، بصورت قابل‌توجهی صرفه‌جویی می‌کنید. فیبر در اصل یک رابط شیشه ای است که به اپتیک متصل است که پرتو لیزر را از یک میله لیزر تولید می کند و از یک سری اندازه های نقطه ای استفاده می کند. تجهیزات لیزر موهای زائد حرفه‌ای که با روش فیبر دلیوری طراحی شده‌اند نیز دارای اندازه‌های مختلف نقطه‌ای هستند که مصرفی هستند و تعمیر یا تعویض آن هزینه بر است.

مزایای یک دستگاه لیزر موهای زائد حرفه ای که یک فناوری لیزر دایود است باعث صرفه جویی قابل توجه در هزینه، کاهش یا حذف هزینه های مصرفی، کاهش خدمات یا نگهداری، کاهش چشمگیر زمان درمان و ارائه درمان های لیزری تقریباً بدون درد می شود که به همین دلیل است که سیستم لیزر دایود، بهترین گزینه برای تجهیزات لیزر موهای زائد حرفه ای است.

لیزر چه کروموفورهایی را جذب می کند و چرا این مهم است؟

لیزر 3 جزء اصلی پوست یعنی اکسی هموگلوبین، آب و ملانین را جذب می کند. مهم ترین تجهیزات لیزر موهای زائد حرفه ای، میزان ملانین است که هر طول موج لیزر جذب می کند. این در درمان پوست های تیره بسیار مهم است زیرا تعداد ملانین در انواع پوست های 4، 5 و 6 بسیار بیشتر است. مو حاوی ملانین است و فرآیند لیزر موهای زائد به این صورت است که لیزر به ملانین موجود در مو جذب می شود و آن جزء را از بین می برد. هنگام درمان پوست های تیره تر، طول موج لیزر باید ملانین کافی را جذب کند تا موثر باشد، اما نه آنقدر که باعث سوزش یا از بین رفتن رنگدانه های پوست شود، زیرا لیزر ملانین را جذب می کند. هنگامی که تصمیم می گیرید کدام تجهیزات حرفه ای رفع موهای زائد برای کسب و کار شما بهترین است، مهم است که این 3 جزء را در نظر داشته باشید.

لیزر موهای زائد برای موهای روشن، آیا موثر است؟

بهترین تجهیزات لیزر موهای زائد

چه طول موج لیزری برای انواع پوست بهترین است؟

هنگام تعیین اینکه کدام دستگاه لیزر موهای زائد حرفه ای برای کسب و کار شما بهترین است، مهم است که بدانید چه نوع پوستی را در کسب و کار خود خواهید دید. تمام طول موج های لیزر برای انواع پوست مناسب نیستند.

الکساندریت 755 نانومتر

جذب ملانین بسیار بالایی دارد به این معنی که برای پوست های 4، 5 و 6 خوب نیست. اما برای پوست های 1، 2 و 3 مناسب تر است و یک لیزر با طول موج بسیار موثر برای رفع موهای زائد است.

دایود 805 نانومتر یا 810 نانومتر

دارای جذب متوسط ملانین و پروفایل ایمنی خوب برای انواع پوست. این طول موج لیزر در مقایسه با الکساندرایت 755 نانومتری جذب ملانین کمی کمتر دارد که آن را برای پوست های تیره تر ایمن تر می کند. طول موج لیزر دایود 810 نانومتر همه کاره ترین طول موج است که می تواند ایمن و موثر بر روی انواع پوست استفاده شود، به همین دلیل است که طول موج 810 نانومتر بهترین طول موج لیزر مطلق برای تجهیزات لیزر موهای زائد حرفه ای است.

1064 نانومتر Nd: Yag

در مقایسه با طول موج های دیگر، لیزر 1064 نانومتر Nd:Yag یا Yag نیز یک لیزر با طول موج ایمن برای پوست های تیره است و گزینه ای امن برای پوست های 5 و 6 به حساب می آید. از آنجایی که لیزر دارای جذب کمتر ملانین است، به این معنا نیست که یک گزینه خوب برای حذف موهای زائد در رنگ های روشن تر نباشد.

بهترین تجهیزات لیزر موهای زائد 2022

تفاوت دستگاه لیزر دایود و الکساندرایت

تعمیر و سرویس تجهیزات لیزر موهای زائد حرفه ای

پس از خرید تجهیزات لیزر موهای زائد حرفه ای و درمان های در حال اجرا، گاهی اوقات لیزر شما نیاز به تعمیر یا خدمات دارد. دریافت خدمات با کیفیت بالا و تعمیرات مقرون به صرفه بسیار مهم است. شرکت آریا لیزر خدمات مقرون به صرفه و گزینه هایی را برای ضمانت تجهیزات خود ارائه می دهد. برخی از لیزرها دارای اجزای یکبار مصرف هستند و مهم است که بدانید چه دستگاه هایی دارای وسایل یکبار مصرف هستند. یکی دیگر از جنبه های مهم درک طول عمر قطعات، به ویژه قطعات هندپیس است. قطعات هندپیس دایود می توانند از چند میلیون پالس تا 10 میلیون دوام داشته باشند.

 

قیمت تجهیزات لیزر موهای زائد حرفه ای

این یک واقعیت است که تمام لیزرهای زیبایی و تجهیزات لیزر موهای زائد حرفه ای گران هستند. تجهیزات لیزر موهای زائد حرفه ای با کیفیت می تواند از 30000 دلار و بیش از 200000 دلار متغیر باشد. بهترین نوع لیزر برای رفع موهای زائد، سیستم لیزر موهای زائد پایه دایود است که از لیزر دایود 810 نانومتری استفاده می کند. این به دلیل تکنولوژی پرتو برتر، نتایج برتر، کاهش زمان کار، کاهش یا حذف مواد مصرفی و کیفیت تجهیزات است.

به علت هزینه بالای خرید دستگاه های لیزر، شما می توانید با اجاره دستگاه لیزر موی زائد تجهیزات کلینیک خود را تامین کنید. جهت رنت دستگاه لیزر با ما تماس بگیرید. 03137790514

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *