لیزر موی زائد, مقالات

بهترین دستگاه لیزر موی زائد

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

یافتن بهترین دستگاه لیزر موهای زائد می تواند چالش برانگیز باشد زیرا دستگاه های مختلف زیادی وجود دارد. مرتب سازی بر اساس تولید کنندگان و مدل های مختلف می تواند فهرست کاملی را برای شما تهیه کند تا بتوانید در خرید لیزر موی زائد و یا اجاره لیزر موی زائد راحتتر تصمیم بگیرید.

این مقاله انواع مختلف فناوری را بررسی می کند و هر آنچه را که باید در مورد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد حرفه ای بدانید را آموزش می دهد. در نهایت شما خواهید آموخت که بهترین دستگاه لیزر موهای زائد حرفه ای برای کسب و کار شما چیست. به این ترتیب شما خریدار آگاه تری خواهید بود و می توانید بهترین تصمیم را برای کسب و کار خود بگیرید.

در اینجا 3 طول موج لیزر استاندارد مورد استفاده برای رفع موهای زائد آورده شده است:

  • لیزر الکساندرایت 755 نانومتر
  • لیزر دایود 805 نانومتر یا 810 نانومتر
  • لیزر Nd:Yag 1064 نانومتر

هنگام مرتب سازی لیزرهای مختلف، مهم است که تشخیص دهید که این 3 طول موج لیزر تنها انواع لیزرهایی هستند که برای رفع موهای زائد استفاده می شوند. از آنجایی که انواع مختلفی از لیزر موجود است، فناوری خاصی که برای تجهیزات لیزر موهای زائد حرفه ای استفاده می شود، لیزر پالس بلند است.

این به این معنی است که مدت زمانی که لیزر روی پوست “استراحت می کند” طولانی تر است، اما نسبت به 1 ثانیه هنوز بسیار سریع است. لیزر در کسری از ثانیه بر روی پوست قرار می گیرد اما همچنان طولانی تر از لیزر کیوسوئیچ است. لیزر کیوسوئیچ برای حذف خالکوبی استفاده می شود و زمان استراحت کوتاه تری نسبت به لیزر پالس طولانی که برای رفع موهای زائد استفاده می شود عمل می کند.

مزیت های بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

از لیزر موهای زائد می توان برای از بین بردن موهای زائد در تمامی نقاط بدن استفاده کرد بیشترین نقاط شامل زیر بغل، سینه، صورت، نواحی بیکینی و بقیه ی نقاط مهم دیگر می باشد اما لیزر موهای زائد شامل برتری های دیگری به نسبت وکس یا شیو کردن است که شامل موارد زیر می باشد:

لیزر موهای زائد دارای سرعت بیشتری به نسبت روش های دیگر برای رفع موهای زائد می باشد ولی بستگی به وسعت ناحیه مورد نظر هم دارد به طور مثال لیزر پاها زمان بیشتری به نسبت لیزر زیر بغل طلب می کند.

در لیزر موهای زائد نتایج ماندگاری بسیار بالاتری دارند به نسبت وکس کردن یا اصلاح، در لیزر موهای زائد اگر باز هم موهای زائد رشد نمایند دیگر همانند قبل نیستند و نازک تر و دارای تراکم کمتری به نسبت قبل خواهند بود.

بیشتر بخوانید >> راهنمای جامع خرید لیزر موی زائد

لیزر موهای زائد دارای دقت بسیاری بالایی می باشد اگر شما در یک مرکز معتبر همراه با تکنسین مجرب و دستگاه های با برند معتبر از این روش استفاده کنید مطمئنا نتیجه ی مطلوبی خواهید گرفت بدون آنکه پوست شما آسیبی ببیند.

بهترین دستگاه لیزر موی زائد

فناوری بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

تمام تجهیزات حرفه ای لیزر موهای زائد از یک هندیپس استفاده می کنند که لیزر را بر روی پوست ساطع می کند. دانستن تفاوت بین فناوری هندیپس مهم است. لیزرهای دایود از هندیپس برای تماس با پوست در حالی که از ژل اولتراسوند شفاف به عنوان یک رسانا استفاده می کنند. ژل اولتراسوند شفاف به هندیپس کمک می کند تا روی پوست سر بخورد و پوست را خنک نگه دارد زیرا هندیپس دایود فناوری خنک کننده را برای راحتی بیمار در خود دارد.

لیزرهای دایود بهترین گزینه برای انجام سریع لیزر درمانی و کاهش زمان هستند. لیزر دایود برای انواع پوست ایمن و موثر است. لیزر دایود یک دستگاه لیزر حرفه ای با قیمت مناسب برای رفع موهای زائد است که می تواند در تمام طول روز بدون وقفه استفاده شود.

گاهی اوقات تجهیزات لیزر موهای زائد حرفه ای که از فناوری دایود استفاده می کنند دارای طول موج های متعدد مانند الکساندریت 755 نانومتر و Nd:Yag 1064 نانومتر در یک دستگاه هستند اما رایج ترین آنها 810 نانومتر است. لیزر با طول موج 810 نانومتر به طور کامل مورد مطالعه قرار گرفته است و نشان داده است که بر روی انواع پوست بسیار ایمن و موثر است و به همین دلیل ترجیح داده شده است. این دستگاه های لیزر موهای زائد حرفه ای، گران تر از سایر دستگاه ها هستند زیرا هزینه ساخت بالاتری دارند.

لیزر چه کروموفورهایی را جذب می کند و چرا این مهم است؟

لیزر 3 جزء اصلی پوست یعنی اکسی هموگلوبین، آب و ملانین را جذب می کند. مهم ترین تجهیزات لیزر موهای زائد حرفه ای، میزان ملانین است که هر طول موج لیزر جذب می کند. این برای درمان پوست های تیره بسیار مهم است زیرا تعداد ملانین در انواع پوست های درجه 4، 5 و 6 بسیار بیشتر است. مو حاوی ملانین است و فرآیند لیزر موهای زائد به این صورت است که لیزر به ملانین موجود در مو جذب می شود و آن جزء را جذب می کند. . هنگام درمان پوست های تیره تر، طول موج لیزر باید ملانین کافی را جذب کند تا موثر باشد، اما نه آنقدر که باعث سوزش یا از بین رفتن رنگدانه های پوست شود، این به این دلیل است که لیزر ملانین را جذب می کند. هنگامی که تصمیم می گیرید کدام تجهیزات حرفه ای رفع موهای زائد برای کسب و کار شما بهترین است، مهم است که این 3 جزء را در نظر بگیرید.

بیشتر بخوانید >> لیزر موهای زائد برای موهای روشن، آیا موثر است؟

چه طول موج لیزری برای انواع پوست بهترین است؟

هنگام تعیین اینکه کدام دستگاه لیزر موهای زائد حرفه ای برای کسب و کار شما بهترین است، مهم است که بدانید چه نوع پوستی را در کسب و کار خود خواهید دید. تمام طول موج های لیزر برای انواع پوست مناسب نیستند.

الکساندریت 755 نانومتر (لیزر الکس سرد کوترا)

جذب ملانین بسیار بالایی دارد به این معنی که برای پوست های 4، 5 و 6 خوب نیست. اما برای پوست های 1، 2 و 3 مناسب تر است و یک لیزر با طول موج بسیار موثر برای رفع موهای زائد است.

بیشتر بخوانید >> تفاوت دستگاه لیزر دایود و الکساندرایت

دایود 805 نانومتر یا 810 نانومتر

دارای جذب متوسط ​​ملانین و پروفایل ایمنی خوب برای انواع پوست. این طول موج لیزر در مقایسه با الکساندرایت 755 نانومتری جذب ملانین کمی کمتر دارد که آن را برای پوست های تیره تر ایمن تر می کند. طول موج لیزر دایود 810 نانومتر همه کاره ترین طول موج است که می تواند ایمن و موثر بر روی انواع پوست استفاده شود، به همین دلیل است که طول موج 810 نانومتر بهترین طول موج لیزر مطلق برای دستگاه لیزر موهای زائد حرفه ای است.

1064 نانومتر Nd: Yag

در مقایسه با طول موج های دیگر، لیزر 1064 نانومتر Nd:Yag یا Yag نیز یک لیزر با طول موج ایمن برای پوست های تیره است و گزینه ای امن برای پوست های 5 و 6 محسوب می شود.

ویژگی های بهترین دستگاه لیزر مو های زائد چیست؟

قدرت نفوذ بالا

یک دستگاه لیزر مو حرفه ای باید دارای قابلیت نفوذ بالا باشد. هر فردی در بدن خود بالاخره ممکن است چند تار موی ضخیم داشته باشد. اگر لیزر قدرت نفوذ بالا داشته باشد میتواند مو های زائد ضخیم را نیز از بین ببرد و این نکته برای افراد مختلف بسیار مهم است.

کاملا بدون درد و سوختگی

حتما شما عزیزان هنگام به دست آوردن اطلاعات و گرفتن مشورت از دیگر شنیده اید که لیزر مو های بدن خیلی دردناک است و ممکن است سوختگی روی بدن ایجاد کند.

این نکات کاملا درست است. در گذشته دستگاه هایی وجود داشتند که خیلی پیشرفته نبودند و درد و سوختگی را به همه داشتند اما امروزه دستگاه های پیشرفته ای در کلینیک هایی زیبایی وجود دارند که جزء بهترین دستگاه های لیزر مو های بدن حساب میشوند. پس سعی کنید در انتخاب کلینیک و دستگاه مورد نظر برای لیزر مو دقت کافی داشته باشید.

سرعت بالای دستگاه

اگر دستگاه مورد استفاده جزء بهترین دستگاه لیزر مو های زائد بدن باشد مانند لیزر الکس سرد کوترا و یا لیزر دایود olive سرعت بالایی دارد و کار لیزر حتی لیزر فول بادی را در کمتر از 1 ساعت به پایان میرساند و همچنین دیگر نیازی به جلسات طولانی و اضافه تری نیست.

بدون نیاز به ژل و بی حس کننده

کار با دستگاه های جدید و پیشرفته انقدر آسان و ساده بوده است که نیازی به ژل و بی حس کننده برای جلوگیری از درد افراد ندارد.

یکنواختی لیزر

بهترین دستگاه لیزر مو های اضافی بدن ، مو های بدن شما را کاملا صاف و یکنواخت از بین میبرد و اصلا نگران این نباشید که شاید جایی از بدن شما دارای موهای زائد کمی باشد.

سلامت پوست

در گذشته افرادی که موهای زائد بدن خود را لیزر میکردند دچار خشکی پوست میشدند و دلیل این مشکل فقط ایراد دستگاه های قدیمی بود اما دستگاه های جدید و پیشرفته دیگر چنین مشکلاتی ندارند.

پوشش همه نوع پوست مو

رنگهای مختلف پوست و مو که ما آن را تحت عنوان تیپهای پوست و مو می شناسیم، همیشه یکی از دغدغه های شرکتهای تولیدکننده لیزرهای موهای زائد بوده است. اما دستگاه های جدید همه نوع پوست و مو را تحت پوشش قرار دارند و سازگار میباشند.

بهترین دستگاه لیزر موی زائد

معرفی بهترین دستگاه لیزر موی زائد

لیزر الکس سرد کوترا Cutera

الکس سرد کوترا توسط پیشرفته‌ترین فناوری لیزر طراحی شده است و جهت لیزر موهای زائد برای هر نوع پوستی ارائه می شود. ترکیب طول موج های آن راه حلی برای رفع ضایعات رنگدانه ای اپیدرمی، ضایعات عروقی و همچنین جوانسازی پوست با لیزر Cutera است.

اکسل HR با ترکیب لیزر الکساندرایت پرقدرت 755 نانومتری و لیزر Nd:YAG با پالس بلند 1064 نانومتری Cutera، همراه با سیستم خنک کننده، لیزر موهای زائد مدرن را تعریف می‌کند.

لیزر دایود olive

دستگاه لیزر دایود Diode OLIVE  با بهره گیری از تکنولوژی DILAS  آلمان و استفاده از لنز COLLIMATED انرژی خروجی یکنواختی در یک بازه زمانی واحد از پالس های خود را به ملانین دهد.

برای خرید دستگاه لیزر دایود فاکتورهای متعددی را بایستی در نظر داشته باشید. دستگاه لیزر olive که بهترین دستگاه لیزر دایود به شمار می آید می تواند تمامی خواسته های شما را برآورده سازد.

در این دستگاه همواره بین ماکزیمم انرژی و فرکانس یک نسبت ثابت برقرارمی باشد که خطاهای کاربری را به صفر میرساند. جهت اطلاعات بیشتر در خصوص اجاره و یا خرید دستگاه لیزر دایود با ما تماس بگیرید.

لیزر SmoothCool HYBRID

حذف دائمی موهای زائد روشن و نازک با لیزر SMOOTHCOOL

  • انرژی قدرتمند : تحقق رفع موهای زائد رنگ روشن و نازک به صورت دائمی مانند موهای لب بالا با استفاده از قوی ترین انرژی موجود در لیزر اسموت کول
  • نفوذ ایده آل : نفوذ عمیق در داخل پوست، بیش از 4 میلی متر توسط UFL
  • اسپات سایز پهنتر : حذف سریعتر و دائمی موهای زائد با اندازه پهن تر، 5 میلی متر

نظر به تنوع بهترین دستگاه لیزر موی زائد در ایران و انواع سیستم های فلش لامپ و لیزر ، کماکان محبوبیت دستگاه Smooth cool ساخت کمپانی مطرح Jeisis کره جنوبی از میان نرفته است. آخرین ورژن این دستگاه با عنوان SmoothCool HYBRID  با قابلیت های فراوان و ویژه و نه تنها برای حذف موهای زائد هم اکنون در اختیار شماست. این دستگاه علاوه بر هندپیس HR دارای یک هندپیس جدید با قابلیت تعویض کاربردی 8 طول موج متفاوت می باشد.

لیزر دایود دایونیک

لیزر دایونیک دستگاهی جهت درمان لیزر موهای زائد است که موها را از بین می برد و در عین حال از پوست محافظت می کند. این روش لیزر موهای زائد یک درمان موثر برای انواع پوست و مو است. لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر دایونیک یک درمان موثر است. بسیاری از بیماران متوجه خواهند شد که موهایشان تا مدت طولانی رشد نخواهد کرد همچنین حذف موهای زائد با لیزر دایود حداقل ناراحتی و درد را به همراه دارد.

1 دیدگاه در “بهترین دستگاه لیزر موی زائد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *