پیکرتراشی, مقالات

تکنیک لیپولیز یا لیزر لیپوساکشن

تکنیک لیپولیز

تکنیک لیپولیز یا لیزر لیپوساکشن چربی ها را آب می کند و پوست را سفت می کند، لیزر یا دستگاه لیپولیز نسبت به لیپوساکشن سنتی باعث شکستن بیشتر چربی ها می شود. جدیدتر از لیپولیز، دستگاه لیپوست است. اطلاعات بیشتر در خصوص خرید و اجاره لیپوست

برای کسانی که به دنبال بدن های خوش فرم با حداقل تلاش هستند، لیپوساکشن یکی از محبوب ترین راه حل های سریع است. اما مانند هر چیزی که بیش از حد خوب به نظر می رسد، روش کاهش چربی دارای چند اشکال است، به خصوص اگر پوست شما نتواند این شلی را تحمل کند. پوست شل شده ممکن است نتیجه دلخواه شما را برای داشتن اندامی خیره کننده را از بین ببرد.

اینجاست که تکنیک جدید طراحی شده لیزر لیپولیز وارد می‌شود و از جایی که لیپوساکشن سنتی پایان می‌یابد شروع می‌شود. محققان بر این باورند که این تکنیک پیشرفته می‌تواند کلید کانتورینگ و پیکرتراشی 360 درجه بهینه بدن باشد.

تکنیک لیپولیز چگونه کار می کند؟

لیزر لیپولیز یک روش کم تهاجمی است که از گرمای لیزرهای فیبر نوری در طول موج های مختلف برای ذوب چربی بدن استفاده می کند. این فرآیندی متفاوت از لیپوساکشن است که شامل حذف چربی از بدن با استفاده از مکش خلاء است. مزیت اضافی لیزر لیپولیز این است که تولید پروتئین کلاژن را تحریک می کند و پوست را سفت تر می کند.

نتایج بالینی از روش های لیزر لیپولیز و لیپوساکشن بیش از 2000 بیمار در یک بازه زمانی سه ساله به دست آمد. محققان دریافتند که بیماران به طور کلی حجم قابل توجهی چربی را در قسمت‌های مختلف بدن از دست دادند و شاهد افزایش سفتی پوست بودند. بیماران از هیچ عارضه عمده ای رنج نمی بردند، اگرچه برخی از درد و کبودی جزئی شکایت داشتند.

بیشتر بخوانید : همه چیز درباره لیپوماتیک

لیپولیز بهتر است یا لیپوساکشن؟

لیزر لیپولیز می تواند به تنهایی برای حذف چربی موثر باشد. با این حال، ادغام لیزر لیپولیز با لیپوساکشن سنتی به طور کلی بهترین نتایج را برای سفت کردن و جمع شدن پوست ایجاد می کند.

دکتر Dr. Abbas Chamsuddin، نویسنده ارشد این مطالعه در مرکز جراحی لیزری می گوید: «بسیاری از مردم لیپوساکشن را امتحان نمی کنند، زیرا شنیده اند که پوست اغلب پس از برداشتن چربی دچار افتادگی می شود. این امر به ویژه برای افرادی که می خواهند چربی شکم خود را بردارند، اما همچنین نیاز به جمع شدن پوست دارند، صادق است»

به گفته Chamsuddin، برای هدف قرار دادن شکم و پهلوهای های آویزان، پشت و سایر مناطق مشکل ساز، دو مورد نیاز است. ترکیب لیپوساکشن سنتی با لیزر لیپولیز اکنون نشان داده است که بدن هایی خوش تراش با پوستی سفت ایجاد می کند. ما می‌توانیم بدون نیاز به جراحی بخش هایی مانند شکم را با پوست سفت تر پیکرتراشی کنیم.

ملاحظات بهداشتی و ایمنی تکنیک لیپولیز

بسیاری از مطالعات نشان داده اند که تکنیک لیپولیز درمانی ایمن و موثر برای هدف قرار دادن نواحی کوچک چربی بدن است و از آنجایی که این روش به صورت سرپایی انجام می شود، بهبودی عموماً سریع است. همین حالا با مشاوران شرکت آریا لیزر نمایندگی دستگاه های لیپوساکشن و لیپولیز تماس بگیرید تا دریابید که آیا کاندید مناسبی برای لیپوساکشن، لیزر لیپولیز یا هر دو هستید.

لیپوساکشن (چه لیپوساکشن سنتی و چه لیپوساکشن با کمک لیزر که همان تکنیک لیپولیز است) به طور کلی یک روش بسیار ایمن است، که باید حتما توسط متخصصان جراحی و زیبایی انجام شود. با این حال، همه رویه‌ها خطرات و عوارضی دارند. تمام روش های جراحی خطر عفونت، خونریزی، زخم، آسیب عصبی، واکنش نامطلوب به بیهوشی و لخته شدن خون را دارند. لیپوساکشن خطرات دیگری از جمله نامنظمی کانتور، عدم تقارن، سروما (محلی از مایع زیر پوست)، تغییر رنگ پوست و سوختگی دارد.

به یاد داشته باشید، اگرچه بیماران لیپوساکشن معمولاً به دنبال کاهش وزن نیستند، اما جراحی جایگزینی برای یک رژیم غذایی متعادل و ورزش منظم نیست. جراحی زیبایی فقط می تواند ظاهر فرد را بسیار بهبود بخشد و همیشه مترادف با بدن سالم تر نیست. پس از انجام لیپولیز نیاز است تا ورزش و تغذیه مناسب را برای نگه داشتن شکل بدن خود رعایت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *