جوانسازی, مقالات

اندولیفت چیست؟

اندولیفت

اندولیفت یک جایگزین نوآورانه برای جراحی لیفتینگ

عالی برای کاهش چربی و سفت کردن پوست

لایه های عمقی و سطحی پوست را بازسازی می کند

تولید کلاژن را افزایش می دهد

کم تهاجمی؛ بدون جراحی، بدون جای زخم، بدون استراحت

معمولاً فقط یک مرحله درمان بدون درد با نتایج فوری

 

اندولیفت چیست؟

اندولیفت یک درمان لیزری و بدون درد است که به تقویت ساختار پوست و کاهش شلی و افتادگی پوست کمک می کند. این نتیجه پیشرفته‌ترین تحقیقات تکنولوژیکی و پزشکی است که بر نحوه دستیابی به نتایج عمل جراحی لیفتینگ متمرکز شده است، اما معایب جراحی سنتی مانند زمان بهبودی طولانی‌تر، مسائل جراحی و البته قیمت‌های بالاتر را ندارد.

لیزر درمانی اندولیفت برای چیست؟

درمان اندولیفت به لطف فیبرهای میکرو نوری یکبار مصرف خاص، نازک FTF Eufoton®  انجام می شود که به راحتی در زیر پوست در هیپودرم سطحی قرار می گیرد. فعالیت اصلی Endolift سفت شدن پوست است: به عبارت دیگر، جمع شدن و کاهش شلی پوست به لطف فعال شدن نئوکلاژن ها و عملکردهای متابولیک در ماتریکس خارج سلولی است.

سفت شدن پوست توسط لیزر اندولیفت به شدت با انتخاب پرتو لیزر مورد استفاده مرتبط است، یعنی به تعامل خاص نور لیزر که به طور انتخابی به دو هدف اصلی بدن انسان برخورد می کند: آب و چربی. اگر به دلیل کاهش چربی یا افتادگی پوست صورت یا بدن خود دچار مشکل شده اید، اما تمایلی به داشتن درد، جای زخم و زمان نقاهت مرتبط با روش های درمانی تهاجمی سنتی نداشته اید، این درمان ابتکاری جدید برای شما عالی است.

لیفت صورت و گردن با جراحی، برای درمان افتادگی متوسط تا شدید گردن و افتادگی صورت و چروکیدگی بسیار موثر است. نتایج قابل توجهی را ارائه می دهد که بیش از 10 سال ماندگار می ماند، برای مدتی از کار افتادگی و هزینه بالاتر. اندولیفت یک روش ابتکاری جدید برای سفت کردن افتادگی پوست خفیف تا متوسط و کاهش چربی غبغب و گردن است و یک جایگزین قابل توجه برای جراحی است که امکان اصلاح تدریجی را فراهم می کند.

یک جلسه درمان کافی است، اما برخی از بیماران ممکن است نیاز به جلسه درمان دوم داشته باشند که می تواند در 6-12 ماه تکرار شود. ایده آل برای افرادی که خواهان اصلاح تدریجی عدم جای زخم، با کاهش هزینه و دوره نقاهت هستند. اثرات این درمان می تواند یک تا دو سال طول بکشد، اما برخی از بیماران و پزشکان می گویند که نتایج می تواند تا پنج سال باقی بماند – در مقایسه با هشت تا ده سال که از نتایج جراحی لیفت صورت انتظار دارید.

درمان به هر حال اهداف متعددی دارد:

 • بازسازی لایه های عمیق و سطحی پوست

تونینگ بافتی فوری و میان مدت تا طولانی مدت ناحیه تحت درمان: به دلیل سنتز کلاژن جدید. به طور خلاصه، ناحیه تحت درمان حتی ماه‌ها پس از درمان به بازسازی و بهبود بافت خود ادامه می‌دهد.

 • کاهش سطح چربی

تحریک تولید کلاژن و در صورت لزوم کاهش چربی بیش از حد.

اندولیفت در اصفهان

در طول درمان چه اتفاقی می افتد؟

این روش در یک محیط سرپایی و تحت بی حسی موضعی انجام می شود. این درمان شامل قرار دادن یک فیبر لیزری کوچک در زیر پوست برای رساندن انرژی لیزر به ناحیه درمان است. عینک های محافظ کوچک روی چشم ها قرار می گیرند (توصیه می شود لنزهای تماسی را بردارید و تا 24 ساعت پس از درمان از آنها استفاده نکنید).

بسته به اندازه ناحیه تحت درمان، درمان ممکن است 1 تا 2 ساعت طول بکشد. پس از درمان، نیازی به بانداژ یا پانسمان فشاری نیست (برخلاف جراحی و فیس‌تایت). دستورالعمل‌های مراقبت‌های بعدی به شما داده می‌شود و تاریخی برای بررسی اولیه بین 4 تا 6 هفته تعیین می‌شود.

چه نواحی را می توان با اندولیفت درمان کرد؟

اندولیفت کل صورت را درمان می‌کند: افتادگی پوست و تجمع چربی در یک سوم پایینی صورت (چانه، گونه‌ها، دهان، خط لبخند و فک) ، گردن و پلک پایین. گرمای انتخابی ناشی از لیزر، چربی را ذوب می کند و به طور همزمان باعث جمع شدن فوری پوست می شود. علاوه بر این، با توجه به نتایج بدنی که می‌توانید دریافت کنید، چندین ناحیه قابل درمان هستند: گلوتئوس، زانوها، قسمت داخلی ران و مچ پا.

مدت زمان درمان با اندولیفت چقدر است؟

بستگی به این دارد که چند قسمت از صورت (یا بدن) درمان شود. با این وجود، فقط برای یک قسمت از صورت از 5 دقیقه تا نیم یا یک ساعت برای کل صورت شروع می شود. این روش نیازی به برش یا بیهوشی ندارد و هیچ نوع دردی ایجاد نمی کند. نیازی به زمان نقاهت نیست، بنابراین طی چند ساعت امکان بازگشت به فعالیت های عادی وجود دارد.

نتایج چقدر دوام دارند؟

مانند تمام روش‌ها در تمام زمینه‌های پزشکی، در پزشکی زیبایی نیز پاسخ و مدت اثر بستگی به وضعیت هر بیمار دارد و اگر پزشک لازم بداند اندولیفت می‌تواند بدون عوارض جانبی تکرار شود.

اندولیفت صورت

مزایای این درمان نوآورانه چیست؟

 • کم تهاجمی
 • فقط یک درمان
 • ایمنی درمان
 • زمان بهبودی پس از عمل حداقل یا بدون آن.
 • دقت، درستی.
 • بدون برش
 • بدون خونریزی
 • بدون هماتوم
 • قیمت های مقرون به صرفه نسبت به جراحی
 • امکان ترکیب درمانی با لیزر فرکشنال 

چند روز بعد نتیجه را خواهیم دید؟

نتایج نه تنها بلافاصله قابل مشاهده هستند، بلکه تا چند ماه پس از عمل بهبود می یابند، زیرا کلاژن اضافی در لایه های عمیق پوست ساخته می شود. بهترین لحظه برای دیدن نتایج بدست آمده پس از 6 ماه است. مانند تمام روش‌های پزشکی زیبایی، پاسخ و مدت اثر بستگی به هر بیمار دارد و در صورت لزوم، اندولیفت را می‌توان بدون عوارض جانبی تکرار کرد.

چه تعداد درمان لازم است؟

فقط یک بار. در صورت ناقص بودن نتایج، می توان آن را برای بار دوم در 12 ماه اول تکرار کرد. تمام نتایج پزشکی به شرایط پزشکی قبلی بیمار بستگی دارد: سن، وضعیت سلامت، جنسیت، می‌تواند بر نتیجه و میزان موفقیت یک روش پزشکی تأثیر بگذارد و این برای پروتکل‌های زیبایی نیز همین‌طور است.

عوارض جانبی و موارد منع مصرف اندولیفت

اندولیفت هیچ نوع درد مرتبط با برش و بخیه ایجاد نمی کند. این روش نیازی به استراحت و درد یا زمان بهبودی مربوط به روش های جراحی را ندارد. بیماران می توانند در عرض چند ساعت به کار و فعالیت عادی خود بازگردند. هیچ گونه منع مصرف شناخته شده ای برای اندولیفت وجود ندارد. با این حال، فقط برای ایمن بودن، اگر در حال حاضر باردار هستید، اندولیفت را توصیه نمی کنیم.

چه کسانی نباید این درمان را انجام دهند؟

 • اگر باردار هستید
 • هر ایمپلنت الکترونیکی مانند نمایشگر گلوکز داشته باشید
 • ایمپلنت دائمی در ناحیه تحت درمان مانند صفحات و پیچ های فلزی، ایمپلنت های سیلیکونی یا مواد شیمیایی تزریق شده داشته باشید.
 • سابقه بیماری های تحریک شده توسط گرما، مانند هرپس سیمپلکس مکرر در ناحیه درمان
 • هر گونه بیماری فعال در ناحیه درمان، مانند زخم، پسوریازیس، اگزما و بثورات پوستی و همچنین پوست بیش از حد/ تازه برنزه شده

منبع : eufoton.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *